Lapa atjaunota:

Sazināties Lapas karte Drukas skats

Sākums > Par > Pirmsstarta info

 

Svarīgi ievērot!

Atrodaties "Vanagkalnā" ir jāievēro Raimonda Dombrovska iedibinātie kārtības noteikumi. Lasi šeit>

Papildus Latloppet slēpojuma norādījumi:

1. Katrs dalībnieks reģistrējoties saņem dalībnieka numuru, kuru pēc finiša ir jānodod finiša tiesnešiem.

2. Arī tie dalībnieki, kas kaut kādu iemeslu nefiniše (izstājās), numurs ir jānogādā finiša tiesnešiem vai reģistratūrā.

3. Numuram ir jābūt labi saredzamam visā slēpojuma laikā.

4. Lūgums numuru sānos sasiet tā, lai to pēc tam var atsiet!

5.Dalībniekiem starta koridorā ir jāstājās numuru secībā. Ja nepieciešams, startā varēs savas virsdrēbes nodot tiesnesim, kas tiks ieliktas ar dalībnieka numuru marķētā maisiņā, ko varēs saņemt finišā.

6. Garās (17km) distance veicējiem būs jāšķērso Vecpiebalga-Jaunpiebalga valsts nozīmes autoceļs 2 vietās. Pirms katra šķērsojuma būs norāde ar izsaukuma zīmi (!) un kontroltiesneši, kas rūpēsies, lai dalībnieki šķērsojot ceļu ievērotu satiksmes noteikumus.

7. Vanagkalna trasē ir daudz Raimonda Dombrovska veidoto pastāvīgo trašu marķējuma un norādes. Latloppet slēpojuma trases pagriezienos, kritiskajās vietās, kā arī ik pēc katra km būs "Latloppet" marķējuma norādes (zemāk attēlā paraugs). Vietām sniegā ar luminiscējošo krāsu būs iekrāsotas papildus norādes.

 

8. Par špūres kvalitāti - jārēķinās, ka trases pamats nav viendabīgs. Iesakām slēpju nūjām uzlikt lielākus groziņus, lai mīkstākās vietās nūjas nekrīt cauri.

9. Ja neesat pārliecināti par savām spējām, nobraucienos izmantojiet bremzēšanas tehniku (arkliņā) vai noņemiet slēpes no kājām un pakāpaties zemāk līdz vietai, kur varat droši šļūkt lejā. Šajos gadījumos ievērojiet distanci un nebloķējiet ceļu citiem dalībniekiem. 
10. Ja dalībniekiem līdz šim nav bijusi distanču slēpošanas sacensību (pārgājienu) pieredze, tad vēlams paņemt līdzi nelielu mugursomu vai speciālo slēpošanas termosu ar siltu tēju, rezerves termoveļas kreklu, rezerves cepuri. Nepārvērtējiet savas spējas! Baudiet dabu un kustību prieku atbilstoši savai sagatavotībai.

11. Distancē papildus dalībnieku dzirdināšanas punkti netiks nodrošinātiSacensību dalībniekiem (bet tikai dalībniekiem) finišā tiks nodrošināta bukstiņputra un silta tēja. Lūgums izlietotos traukus izmest tam atkritumu urnās. Dalībnieku līdzbraucējiem un atbalstītājiem ir iespēja izmantot Vanagkalns restorāna piedāvājumu.

augšup