Priekuļu Loppet 2022" 4.posms noslēpots 

Trešo posmu pēc kārtas absolūtajā vērtējumā uzvarēja Raivo Kivlenieks veicot 21.45km, 58:15. Dāmām 2. posmu pēc kārtas triumfēja Katrīna BĒRZIŅA (S18) no Madonas veicot 17.55km 56:44. V open grupā cīņa par godalgotām vietām būs spraiga, jo pašreizējo kopvērtējuma līderi Edgaru Kokorēviču no 2.vietā esošā Roberta Klauģa šķir tikai 5 sekundes. Tiekamies pēc nedeļas seriāla noslēgumā- 19.janvārī! Rezultāti> Nolikums>  Dalībnieku reģistrācija>


"Priekuļu Loppet 2022" 3.posms pulcē dalībnieku rekordu 

Neskatoties uz lietainajiem laika apstākļiem 3.posms pulcēja 125 dalībniekus. Trase bija ātra un daudziem dalībniekiem izdevās uzlabot savus personiskos apļu rekordus. Otro posmu pēc kārtas absolūtajā vērtējumā uzvarēja Raivo Kivlenieks (Crypto Invest) veicot par 1 apli vairāk ne kā 2. posmā (21.45km) 56min:55.7sec. Dāmām triumfēja Katrīna BĒRZIŅA (S18) no Madonas veicot 9 apļus (17.55km) 57min:14sec. Tiekamies pēc nedeļas 4.posmā - 12.janvārī! 
Rezultāti> Nolikums>  Dalībnieku reģistrācija>


"Priekuļu Loppet 2022" 2.posms noslēpots

2.posmā distancē devās 95 dalībnieki no Latvijas visām malām, kā arī 1 pārstāvis no Lietuvas - Andris Draudvila.  2. posmā absolūtajā vērtējumā uzvarēja Raivo Kivlenieks (Crypto Invest) veicot 19.5km 56min:19sec. Dāmām 2. posmu pēc kārtsas ātrākā bija Patrīcija Keita Kolna (Madona) veicot 15.6km 55min:22sec. Tiekamies 3.posmā - 5.janvārī! 
Rezultāti> Nolikums>  Dalībnieku reģistrācija>


"Priekuļu Loppet" 1.posms ieskrējies

Pēc 6 gadu pauzes "Priekuļu Loppet" ir atpakaļ! 1.posmā distancē devās 96 dalībnieki no Cēsīm, Carnikavas, Dikļiem, Priekuļiem, Līgatnes, Madonas, Siguldas, Ogres, Strenčiem, Smiltenes, Smārdes, Valmiera, Rīgas, Viļakas, kā arī 1 dalībnieks no Lietuvas (Kauņas). 1. posmā absolūtajā vērtējumā uzvar Toms Veits (Sigulda) veicot 22.4km 59:06. Dāmām ātrākā bija Patrīcija Keita Kolna (Madona) veicot 16km 54:55. Lielāko sacensību laiku vadībā bija Andris Robalds, bet pēdējā aplī Toms pamanījas apsteigt Andri. Rezultāti pa grupām un absolūtajā kopvērtējumā. 


"Latloppet 2022" klasiskā stila slēpojumu kalendārs

1. posms

6.februāris

Mazsalaca, Skaņā kalna dabas parks

2. posms

13. februāris

Piebalga, Zelta krogs, Jaunpiebalgas pag.

3. posms

27. februāris

Madona,  Smeceres sila sporta bāze

4. posms

6. marts

Ērgļi, Madonas novads

Slēpojuma kopējais nolikums>


10. oktobrī "Saules kalna izaicinājums 2021"

Saules kalna izaicinājums aizvadīts lieliskos laika apstākļos! Paldies dalībniekiem! Paldies atbalstītājiem: Cēsu novada pašvaldība, Cēsu Olimpiskais centrs, Fischer, Eži, Skrīveru saldumi, Vinnis, Livonia, Studio pica, Xmove, Basein Rifs.

Nolikums> 

Attēlu galerija>

Rezultāti>


"Rollertour 2021" treniņseriāls 

Rollerslēpošanas seriāla rezultāti, kopvērtējums un attēlu galerijas. Lasīt tālāk>

 


Latloppet 2021 noslēdzies!

3.posma Rezultāti Kopvērtējums 3 posmu summā

3.posma Attēlu galerija>

3.posma  Video>.


Latloppet noslēguma posms tiek pārcelts uz Madonu, Smeceres silu svētdien 28.februārī.

Diemžēl pēdējo dienu siltie laika apstākļi izjauca sākotnēji ieplānoto un gatavoto sezonas noslēgumu Ērgļos. Latloppet 3. posms tiek pārcelts uz Smeceres sila trasi. Slēpojuma norise notiks tikai 1 dienu - 28.februārī. Informācija par distanču garumiem pa vecuma grupām skatīt akutalizētā slēpojuma Nolikumā. Reģistrācija Latloppet noslēgumam>


Virtuālais Latloppet posms Madonā, Smeceres silā

20.-21. februāri tika aizvadīts virtuālā Latloppet 2.posms Madonā. Īpaši ir jāuzslavē trases meistars Artis par izcili sagatavoto Smecersila slēpošanas trasi. Rezultāti un kopvērtējums pēc 2 posmiem ir skatāms mājaslapas "Rezultāti" sadaļā. Slēpošanas sezona vēl nebeidzas. Tiekamies nākamā nedēļas nogalē Latloppet sezonas noslēgumā. Informācija sekos.


Latloppet 1.posms Mazsalaca, Skaņākalna dabas parks

Ir publicēti 1. posma rezultāti (precizēti 17.02.). Būtiskākās izmaiņas V35 grupā. Aicinājums dalībniekiem ievadot savu rezultātu nākamos posmos, norādīt visu distancē pavadīto laiku, t.sk. pauzes un apstāšanos (angliski "Elapsed time"). Dodoties uz nākamiem posmiem, uzlādējam visas savas ierīces. Startā, pirms doties distancē, sagaidam, lai ierīce uztver GPS satelīta signālu. Neaizmirstam nospiest START pogu uzsākot slēpot un STOP, beidzot slēpot. Rezulātu ievades formā, pievienojot saiti uz aktivitāti, lūgums kopēt no ierīces pirmavota aplikācijas, tā lai ir publiska pieeja konkrētai aktivitātei. 


"Latloppet 2021" 

Ņemot vērā spēkā esošos drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai LATLOPPET 2021 šoziem notiks virtuālā (individuālā) formātā. Seriāls notiks 3 posmos:

Dalībniekiem katrā posmā (attiecīgajā nedēļas nogalē) būs jāveic marķēta trase. Rezultātu reģistrēšanai būs jāizmanto sporta pulkstenis vai tālruni izmantojot STRAVA, GARMIN, POLAR, SUUNTO, MapMyRun vai analogas sporta aplikācijas, kas rezultātu fiksēšanai izmanto pulkstenī vai telefonā iespējotu GPS devēju. Pēc slēpojuma veikšanas savs rezultāts būs jāreģistrē www.latloppet.lv Katra posma goladalgoto vietu ieguvējus, kā arī visu 3 posmu kopvērtējuma godalgoto vietu ieguvējus gaida medaļas un balvas no Fischer, Vauhti, Oneway


Pievienojies Latloppet STRAVA klubiņam

Esam izveidojuši Latloppet profilu STRAVA treniņu platformā. Spied uz LATLOPPET kluba profila saiti un pievienojies. 


2021.gada 28. februārī Ērgļos Latloppet "Visma Ski Classic Challenger" sērijas posms

Latloppet Ērgļi - Visma Ski Classics Challenger sērijas slēpojums Latvijā. Latloppet ir noslēdzis licenzes līgumu uz 5 gadiem ar Visma Ski Classic par Challenger sērijas posma organizēšanu Latvijā. Pirmo slēpojumu ir plānots organizēt Ērgļos 28.02.2021. Nolikums>